Merve Tekin

Merve Tekin – Viyolonsel Piyano ve Kraki Eğitmeni

1996 yılında Denizli’de doğdu. Müzik hayatına Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nde başladı. Ana çalgısı viyolonsel olmakla birlikte yan dal olarak da piyano eğitimini aldı. 2014 yılında PAU Müzik Öğretmenliği bölümünü derece ile kazandı. Üniversite yıllarında Gençlik Oda Orkestrası’nda baş çellist olarak görev aldı. Akademik Oda Orkestralarında da görev alarak çeşitli şehirlerde konser verdi. Çoksesli korolar festivallerinde korist olarak yer aldı. 2014-2018 yıllarında Viyolonsel masterclasslarına katıldı. 2018 yılında PAU Müzik Öğretmenliği bölümünü derece ile bitirdi.

2018-2020 yıllarında Tan Sağtürk Akademi’de müzik bölüm sorumlusu olarak görev almıştır. Akademide viyolonsel piyano derslerinin yanısıra solfej derslerinde de eğitmenlik yapmıştır. Aynı zamanda Yamaha erken yaş müzik Kraki eğitmenidir.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi

Merve Tekin'e mesaj gönder.

WhatsApp chat