Merve Tekin

Merve Tekin – Viyolonsel Piyano ve Kraki Eğitmeni

1996 yılında Denizli’de doğdu. Müzik hayatına Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nde başladı. Ana çalgısı viyolonsel olmakla birlikte yan dal olarak da piyano eğitimini aldı. 2014 yılında PAU Müzik Öğretmenliği bölümünü derece ile kazandı. Üniversite yıllarında Gençlik Oda Orkestrası’nda baş çellist olarak görev aldı. Akademik Oda Orkestralarında da görev alarak çeşitli şehirlerde konser verdi. Çoksesli korolar festivallerinde korist olarak yer aldı. 2014-2018 yıllarında Viyolonsel masterclasslarına katıldı. 2018 yılında PAU Müzik Öğretmenliği bölümünü derece ile bitirdi.

2018-2020 yıllarında Tan Sağtürk Akademi’de müzik bölüm sorumlusu olarak görev almıştır. Akademide viyolonsel piyano derslerinin yanısıra solfej derslerinde de eğitmenlik yapmıştır. Aynı zamanda Yamaha erken yaş müzik Kraki eğitmenidir.

Martı Sanat Akademi Bahçeşehir okulunda yonetici olarak görev yapmaktadır.

Sevda Deliormanlı

Sanata bakışınızdaki tartışmasız anlayışın yanı sıra “müthiş” enerjinizle birleşen keyifli etkinlikleri sizlerle yaşayan herkes çok şanslı 🍀 ☺️Tebrikler! ✨💖

Sevda Deliormanlı / Veli
Orhan Küçükmeral

Tebrikler Martı Sanat Akademi 👏👏👏. Sanata ve sanatçıya verdiğiniz emek ve değer için teşekkür ederiz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Orhan Küçükmeral / Veli
Türkan Genç

Bu yakaya ve bulunduğum semte (Beylikduzu) gelmenize çok sevindim. Basarilarinizin katlanarak artmasını, kalitenizden ve amatör ruhunuzdan ödün vermeden gelismenizi içtenlikle diliyorum.

Türkan Genç / Veli

Merve Tekin'e mesaj gönder.

WhatsApp chat