İpek Büyükdığan

1990 İstanbul doğumlu İpek Büyükdığan, 1996 yılında Özlem Bale Okulunda başladığı bale eğitimine Funda Aygil Bale okulunda devam ederken bir yandan da öğretim hayatına istek özel semiha şakir anadolu lisesinde devam etti ve Haliç Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesinden mezun oldu. Katıldığı erasmus programı sırasında İtalya ve İspanya’da çeşitli bale workshoplarına katıldı. O yıllarda Funda Aygil bale okulunda başladığı asistanlık görevi ve tanıştığı devlet sanatçısı Ender Savaşkurt kendisine bale konusunda çok deneyim kazandırmıştır.
2013 yılında Çağdaş Bale Topluluğunda gönüllü olarak çalışmaya başladı. Barış Sönmez, Murat Kurtulmuş, Cem Ertekin, Ayfer Zeren gibi çok değerli eğitmenlerle çalıştı.
2011 yılından beri İstanbulda çeşitli kolej ve anaokullarına klasik bale, cimnastik ve modern dans öğretmeni olarak görev almaktadır.
2017 yılında vaganova methodu bale eğitim sisteminden klasik bale pedagojik formasyonunu alan İpek Büyükdığan, RAD (royal academy of dance) ve vaganova bale eğitim sistemlerine hakim olup öğretmenlik hayatına Martı Sanat Akademi’de devam etmektedir.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi
WhatsApp chat