İlayda Kara

2001 İstanbul doğumlu İlayda Kara, bale eğitimine 4 yaşında Dilek Bale kursunda başlamıştır, Royal Academy of Dance ve Vaganova eğitimleriyle 14 yıl süregelen bir öğretim hayatı olmuştur. Küçük yaştan itibaren Madame Zelfiye Khamdeeva ve Madame Elena A.Torbeeva ile sahnelere hazırlanmış ayrıca Doç. Dr. Kalina Bogoevanın Vaganova sınavlarına girmiştir. Eğitim gördüğü okulda 2 sene asistanlık yaptıktan sonra Grade 8 belgesinin yanında MEB onaylı sertifikasını alarak mezun olmuş çeşitli anaokullarında, ortaokullarda ve özel kurumlarda bale öğretmenliği yaparak öğrencileri hem sınavlara hem de sahneye hazırlamıştır. Eğitmenlik hayatına Martı Sanat Akademi Bahçeşehir okulunda devam etmektedir.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi
WhatsApp chat