İlayda Kara

2001 İstanbul doğumlu İlayda Kara, bale eğitimine 4 yaşında Dilek Bale kursunda başlamıştır, Royal Academy of Dance ve Vaganova eğitimleriyle 14 yıl süregelen bir öğretim hayatı olmuştur. Küçük yaştan itibaren Madame Zelfiye Khamdeeva ve Madame Elena A.Torbeeva ile sahnelere hazırlanmış ayrıca Doç. Dr. Kalina Bogoevanın Vaganova sınavlarına girmiştir. Eğitim gördüğü okulda 2 sene asistanlık yaptıktan sonra Grade 8 belgesinin yanında MEB onaylı sertifikasını alarak mezun olmuş çeşitli anaokullarında, ortaokullarda ve özel kurumlarda bale öğretmenliği yaparak öğrencileri hem sınavlara hem de sahneye hazırlamıştır. Eğitmenlik hayatına Martı Sanat Akademi Bahçeşehir okulunda devam etmektedir.

Sevda Deliormanlı

Sanata bakışınızdaki tartışmasız anlayışın yanı sıra “müthiş” enerjinizle birleşen keyifli etkinlikleri sizlerle yaşayan herkes çok şanslı 🍀 ☺️Tebrikler! ✨💖

Sevda Deliormanlı / Veli
Orhan Küçükmeral

Tebrikler Martı Sanat Akademi 👏👏👏. Sanata ve sanatçıya verdiğiniz emek ve değer için teşekkür ederiz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Orhan Küçükmeral / Veli
Türkan Genç

Bu yakaya ve bulunduğum semte (Beylikduzu) gelmenize çok sevindim. Basarilarinizin katlanarak artmasını, kalitenizden ve amatör ruhunuzdan ödün vermeden gelismenizi içtenlikle diliyorum.

Türkan Genç / Veli
WhatsApp chat