Çiğdem Timur

1961 doğumlu Çiğdem Timur Mimar Sinan Üniversitesi Seramik bölümünden mezun oldu. Önce çeşitli atölyelerde seramik çalışmalarına katıldı. Sonrasında Marmara Üniversitesinin öğretmenlik formasyonu programına katıldı. Göztepe 50. Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer İlköğretim Okulu ve İlhami Ahmet Örnekal İlkokulunda resim öğretmeni olarak 15 yıl çalıştı. Çeşitli yarışmalarda ödüller kazandı. Son olarak da Bilfen Kolejinin Koşuyolu ve Esenşehir okullarında öğretmenlik yapmıştır. Eğitmenlik mesleğine martı sanat akademide devam etmektedir.

Sevda Deliormanlı

Sanata bakışınızdaki tartışmasız anlayışın yanı sıra “müthiş” enerjinizle birleşen keyifli etkinlikleri sizlerle yaşayan herkes çok şanslı 🍀 ☺️Tebrikler! ✨💖

Sevda Deliormanlı / Veli
Orhan Küçükmeral

Tebrikler Martı Sanat Akademi 👏👏👏. Sanata ve sanatçıya verdiğiniz emek ve değer için teşekkür ederiz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Orhan Küçükmeral / Veli
Türkan Genç

Bu yakaya ve bulunduğum semte (Beylikduzu) gelmenize çok sevindim. Basarilarinizin katlanarak artmasını, kalitenizden ve amatör ruhunuzdan ödün vermeden gelismenizi içtenlikle diliyorum.

Türkan Genç / Veli

Çiğdem Timur'a mesaj gönder.

WhatsApp chat