Çiğdem Timur

1961 doğumlu Çiğdem Timur Mimar Sinan Üniversitesi Seramik bölümünden mezun oldu. Önce çeşitli atölyelerde seramik çalışmalarına katıldı. Sonrasında Marmara Üniversitesinin öğretmenlik formasyonu programına katıldı. Göztepe 50. Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer İlköğretim Okulu ve İlhami Ahmet Örnekal İlkokulunda resim öğretmeni olarak 15 yıl çalıştı. Çeşitli yarışmalarda ödüller kazandı. Son olarak da Bilfen Kolejinin Koşuyolu ve Esenşehir okullarında öğretmenlik yapmıştır. Eğitmenlik mesleğine martı sanat akademide devam etmektedir.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi

Çiğdem Timur'a mesaj gönder.

WhatsApp chat