1982 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler tanıtım ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmuştur. Küçük yaşlarda tiyatro ile ilgilenmiş Atatürk Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Karate siyah kuşak sahibidir. Çevre kirliliği ve korunması noktasında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almaktadır. Greanpeace organizasyonu ile işbirliği içerisindedir. Kadına şiddet, aile içi şiddet, sosyal sorumluluk projelerinde yer almakta, aynı zamanda kendi projelerini üretmeye devam etmektedir. Hobi, dekorasyon ve parti organizasyon içerikleri üreten bir instagram sayfası bulunmaktadır. Uzun yıllar halk oyunları ile ilgilenmiş etkinliklerde görev almıştır, aynı zamanda bağlama çalmaktadır. 12 yıl inşaat sektöründe şantiyelerde görev yapmıştır. Hayal isimli bir genç kız annesidir. İsim annesi olduğu (MARTI) Martı Sanat Akademi’de kurucu yönetici olarak görev yapmaktadır.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi

Ceylan Tekelioğlu'na mesaj gönder.

WhatsApp chat