Cansu Kartal

Müziğe ilkokul 3.sınıfta Zonguldak Gençlik Merkezi’nde bağlama kursuna giderek başladı. Ortaokul eğitim sürecinde okul korosuna katılarak çeşitli etkinliklerde yer aldı. Zonguldak Ereğli Güzel Sanatlar Lisesi’nde enstrüman derslerine keman ile devam etti. Eğitim sürecinde Sansev Uluslararası Korolar Festivali, KKTC Uluslararası Korolar Festivalleri gibi birçok etkinliklerde görev aldı. Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde keman kursuna katıldı ve çeşitli keman konserleri verdi. 4 yıllık Lise eğitim sürecini tamamladıktan sonra Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Anasanat Dalının yetenek sınavlarını birincilik ile kazandı. 1 yıl Mesleki Hazırlık Programı ile birlikte 5 yıl süren üniversite eğitimini üstün başarıyla tamamladı. Lisans eğitimi sürecinde Enstrüman derslerini Selen KIRCALI, Oda Müziği ve Orkestra derslerini Özgür KIRCALI ile sürdürdü. Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda keman, oda müziği, orkestra alanlarında birçok etkinliğe katılarak deneyim kazandı. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyonunu ve 12 haftalık Staj görevini başarı ile tamamladı. Üniversite Lisans III. Sınıfta Zonguldak Masal Sanat Merkezi’nde çalışmaya başlayan Cansu KARTAL, üniversite eğitiminin sonuna kadar Keman Eğitmenliğine devam etmiştir. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Anasanat Dalı’ndan birincilik ile mezun olmuştur. Martı Sanat Akademi’de Keman Eğitmenliğine devam etmektedir.

Sevda Deliormanlı

Sanata bakışınızdaki tartışmasız anlayışın yanı sıra “müthiş” enerjinizle birleşen keyifli etkinlikleri sizlerle yaşayan herkes çok şanslı 🍀 ☺️Tebrikler! ✨💖

Sevda Deliormanlı / Veli
Orhan Küçükmeral

Tebrikler Martı Sanat Akademi 👏👏👏. Sanata ve sanatçıya verdiğiniz emek ve değer için teşekkür ederiz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

Orhan Küçükmeral / Veli
Türkan Genç

Bu yakaya ve bulunduğum semte (Beylikduzu) gelmenize çok sevindim. Basarilarinizin katlanarak artmasını, kalitenizden ve amatör ruhunuzdan ödün vermeden gelismenizi içtenlikle diliyorum.

Türkan Genç / Veli
WhatsApp chat