Cansu Kartal

1997 yılında Zonguldak’ta doğdu. Müziğe ilkokul 3.sınıfta Zonguldak Gençlik Merkezi’nde bağlama kursuna giderek başladı. Ortaokul eğitim sürecinde okul korosuna katılarak çeşitli etkinliklerde yer aldı. Ortaokulda müzik öğretmeninin müziğe olan yeteneğini ve müzik kulağını fark etmesiyle 2011 yılında Zonguldak Ereğli Güzel Sanatlar Lisesi’nin yetenek sınavlarına hazırlandı.  Zonguldak Ereğli Güzel Sanatlar Lisesi’nde enstrüman derslerine keman ile devam etti. Eğitim sürecinde Sansev Uluslararası Korolar Festivali, KKTC Uluslararası Korolar Festivalleri gibi birçok etkinliklerde görev aldı.  Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde keman kursuna katıldı ve çeşitli keman konserleri verdi. 4 yıllık Lise eğitim sürecini tamamladıktan sonra 2015 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Anasanat Dalının yetenek sınavlarını birincilik ile kazandı. 1 yıl Mesleki Hazırlık Programı ile birlikte 5 yıl süren üniversite eğitimini üstün başarıyla tamamladı. Lisans eğitimi sürecinde Enstrüman derslerini Selen KIRCALI, Oda Müziği ve Orkestra derslerini Özgür KIRCALI ile sürdürdü.  Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda keman, oda müziği, orkestra alanlarında birçok etkinliğe katılarak deneyim kazandı. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyonunu ve 12 haftalık Staj görevini başarı ile tamamladı.  Üniversite Lisans III. Sınıfta Zonguldak Masal Sanat Merkezi’nde çalışmaya başlayan Cansu KARTAL, üniversite eğitiminin sonuna kadar Keman Eğitmenliğine devam etmiştir. 2020 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü Yaylı Çalgılar Anasanat Dalı’ndan birincilik ile mezun olmuştur. Martı Sanat Akademi’de  Keman Eğitmenliğine devam etmektedir.

Ebru Taşkın

Profesyonel, güler yüzlü ve genç kadrosuyla son derece kaliteli bir eğitim kurumu.Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla getirip gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Martı Sanat Akademi🕊💙

Ebru Taşkın / Keman Eğitmeni

Çocuğum Martı Dans Akademisi'nde dans dersi alıyor. Ders saatini sabırsızlıkla bekliyor ve kaliteli bir zaman geçiriyor. Pandemi döneminde de uzaktan eğitimle çocuklarımıza destek oldular.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Canan Güçlü / Dans Öğrenci Velisi

Kızımıza bale eğitimi aldırıyoruz çok başarılı ve genç eğitim kadrosuna sahipler. Pandemi sürecini çok güzel geçirdik online dersler harikaydı İpek öğretmene ayrıca teşekkür ederiz. Kızımız bale günlerini sabırsızla bekliyor. Ekin bey ve Kübra hanım sorduğumuz bütün sorulara itinayla cevap verdiler çok ilgilendiler. Martı Sanat Akademili olmak ayrıcalıktır.

Kübra Aslan / Klasik Bale Öğrenci Velisi
WhatsApp chat