Müzik

Tüm müzik branşlarımız; bireysel, kişiye özel dersler olarak planlanmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz ile Martı Sanat Akademi aracılığı ile planlamış olduğunuz ücretsiz tanıtım dersinizi takiben eğitim sürecimiz başlamaktadır. Yapılan her dersimiz raporlanarak velilerimize iletilmektedir. Süreç içerisinde öğrencilerimiz, düzenlediğimiz konser etkinliklerinde sahneye çıkabilmektedir. Aramıza katılan tüm müzik öğrencilerimiz haftada bir gün 45 dakika olarak planlanan solfej derslerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Piyano

Yaş: 5+ Süre 45dk

  5 yaş ve üzeri  öğrencilerimiz için ders süresi 45 dakikadır.  Ana enstrüman olan piyano, müziğe ilgi duyan ve ilk adımlarını atmak isteyen öğrencilerimiz için en doğru seçim olacaktır. 

Klasik – Bas – Elektro Gitar

Yaş: 6+ Süre 45dk

Öğrencimizin seçmiş olduğu gitar branşında, nota eğitimi ve tüm branşlarımızda izlemiş olduğumuz akademik yaklaşımın yanı sıra tercih edilen müzik türüne göre popüler ve klasik repertuvar akor, tab, teknik ve solo çalışmaları uygulanmaktadır. Elektro ve Bas gitar derslerinde amfi kullanılmaktadır. Ders süresi 45 dakikadır.

Keman-Viyola-Çello

Yaş: 6+ Süre 45dk

Yaylı çalgılar ailesine ilgi duyan  öğrencilerimiz, tercihleri doğrultusunda.Keman,Viyola ve Viyolonsel branşlarımıza başlayabilmektedir. Ders süresi 45 dakikadır. 

 

Flüt – Klarnet

Yaş: 10+ Süre 45dk.

 Nefesli çalgılara başlangıç yaşı; enstrümanların doğası itibari ile nefes kontrolü gerektirdiğinden öğrencinin fiziksel durumuna göre yaklaşık 10 yaş ve üzeri olarak önerilmektedir.  Ders süresi 45 dakikadır.

 

Solfej

Yaş: 5+ Süre 45dk

Aramıza katılan  tüm müzik öğrencilerimiz için ücretsiz, nota eğitimini destekleyici bir grup dersi olup, yaş grupları ve seviyelere göre ayrılmış,hafta içi, hafta sonu alternatif gün ve saatleri bulunmaktadır.   Ders süresi 45 dakikadır.

Güzel Sanatlar Lisesi ve Konservatuvar Hazırlık

Yaş: 10+ Süre 60dk

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy

Phone: Tuzla 05523331833 Bahçeşehir 05526721833
Evliya Çelebi Mahallesi Sahil Bulvarı Elexia A Blok Kat.1 No : 6/175, No:1, 34940 Tuzla/İst.
Bahçeşehir 2. Kısım, Deniz Cad, Yenibahar Sk. No:1, 34488 Başakşehir/İst.
WhatsApp chat