Müzik

Tüm müzik branşlarımız; bireysel, kişiye özel dersler olarak planlanmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz ile Martı Sanat Akademi aracılığı ile planlamış olduğunuz ücretsiz demo dersinizi takiben eğitim sürecimiz başlamaktadır.

Piyano

Yaş: 4+ Süre 45dk

2015 – 2016 Doğumlu öğrencilerimiz için ders süresi 30 dakika olarak planlanmaktadır.  2014 ve üzeri doğum tarihli öğrencilerimiz için ders süresi 45 dakikadır. 

Klasik – Bas – Elektro Gitar

Yaş: 6+ Süre 45dk

Öğrencimizin seçmiş olduğu gitar branşında, nota eğitimi ve tüm branşlarımızda izlemiş olduğumuz akademik yaklaşımın yanı sıra tercih edilen müzik türüne göre popüler ve klasik repertuvar akor, tab, teknik ve solo çalışmaları uygulanmaktadır. Elektro ve Bas gitar derslerinde amfi kullanılmaktadır. Ders süresi 45 dakikadır.

Keman-Viyola-Çello

Yaş: 6+ Süre 45dk

Yaylı çalgılar ailesine ilgi duyan  öğrencilerimiz, tercihleri doğrultusunda.Keman,Viyola ve Viyolonsel branşlarımıza başlayabilmektedir. Ders süresi 45 dakikadır. 

 

Flüt – Klarnet

Yaş: 10+ Süre 45dk.

 Nefesli çalgılara başlangıç yaşı; enstrümanların doğası itibari ile nefes kontrolü gerektirdiğinden öğrencinin fiziksel durumuna göre yaklaşık 10 yaş ve üzeri olarak önerilmektedir.  Ders süresi 45 dakikadır.

 

Solfej

Yaş: 5+ Süre 45dk

Aramıza katılan  tüm müzik öğrencilerimiz için ücretsiz, nota eğitimini destekleyici bir grup dersi olup, yaş grupları ve seviyelere göre ayrılmış,hafta içi, hafta sonu alternatif gün ve saatleri bulunmaktadır.   Ders süresi 45 dakikadır.

Güzel Sanatlar Lisesi ve Konservatuvar Hazırlık

Yaş: 10+ Süre 60dk

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat