HAKKIMIZDA

Martı Sanat Akademi

Martı Sanat Akademi; bale, dans, drama, müzik  resim sanat branşlarında, yaş gruplarına uygun oluşturulmuş özel sınıfları ve akademik programı ile, sanat ve ticareti  hiçbir zaman yan yana koymaksızın, tamamı eğitim fakültesi, konservatuvar mezunu  ya da mesleki yeterlilik belgeleri mevcut, gerçek bilgi ve doğru eğitim vermeyi ilke haline getirmiş  genç, dinamik eğitmenlerden oluşan akademik kadrosu ile sanatsal faaliyetlerine devam etmektedir.

Akademimiz alanlarında uzman 25 kadar eğitmeni, 40’ı aşkın özel sanat programı ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Başlangıç noktamız ve mottomuz olan Hayal ET başlığı altında, hayal edileni gerçekleştirmek üzere çıkılan renkli sanat yolculuklarında değerli öğrencilerimize, özenle eşlik etmek, sınır tanımaksızın geliştirmek için var gücümüzle çalışmaktır. Her öğrenci, ayrı bir hamur, farklı bir birey aynı zamanda eğitimciler için harika bir kılavuz öğretmendir. En iyi eğitmen, eğitiminin asla bitmeyeceğinin farkında olandır.

Özellikle sahne ve performans sanatlarında önem arz eden doğal yaklaşımın yanı sıra, güncel metodları ve eğitim modellerini takip etmek, doğru yaşta doğru eğitim sistemini programlarımıza entegre etmek, öğrencilerimizi, başta sanat sevgisi olmak üzere yaşantılarına pozitif değer katacak tüm unsurlar ile tam donanımlı olarak yetiştirmek başlıca görevimizdir.

#hayalET

Vizyonumuz;

Okulumuza adını veren Martı kanatlandığı an, öğrencilerimiz aramıza katıldıkça daha yükseği ve ileriyi hedefleyerek onlarla birlikte uçmaya başladık. Hayallerinden ve hayal etmekten vazgeçmeyen, sanatsal bakış açısı özgür ve sağlam bireyler yetiştirmeyi hedefledik. Bugün hedeflediğimiz noktaya ulaşmanın yolu özenle çalışmak, üretmek ve paylaşmaktır.

Sanat paylaştıkça güzeldir…

#hayalET

 

Ekin Tekelioğlu;

01 11 1977 Ankara doğumludur. Evli ve Hayal isimli bir kız babasıdır. #hayalET

Gazi Universitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Şan Anasanat Dalı  mezunu, Pedagojik formasyon sahibidir.

25 yılı aşkın sahne tecrübesi 10 yılı aşkın eğitim geçmişi yetiştirdiği öğrenciler, düzenlediği etkinlikler ve gerçekleştirdiği projeler ile her zaman sanatın iyileştirici ve güzelleştirici gücüne inanmış, önceliğini çocuk pedagojisi ve doğru yaşa doğru eğitim modelini uygulamak üzere belirlemiş, çalışma etiği ve  sahne estetiğinden ödün vermemiştir. Martı Sanat Akademi’de kurucu yönetici olarak görev yapmaktadır.

Ceylan Tekelioğlu;

25. 01.1982 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler tanıtım ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmuştur. Küçük yaşlarda tiyatro ile ilgilenmiş Atatürk Kültür Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Karate siyah kuşak sahibidir. Çevre kirliliği ve korunması noktasında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almaktadır. Greanpeace organizasyonu ile işbirliği içerisindedir. Kadına şiddet, aile içi şiddet, sosyal sorumluluk projelerinde yer almakta, aynı zamanda kendi projelerini üretmeye devam etmektedir. Hobi, dekorasyon ve parti organizasyon içerikleri üreten bir instagram sayfası bulunmaktadır. Uzun yıllar halk oyunları ile ilgilenmiş etkinliklerde görev almıştır, aynı zamanda bağlama çalmaktadır. 12 yıl inşaat sektöründe şantiyelerde görev yapmıştır. Hayal isimli bir genç kız annesidir. İsim annesi olduğu (MARTI) Martı Sanat Akademi’de kurucu yönetici olarak görev yapmaktadır.

Phone: Tuzla 05523331833 Bahçeşehir 05526721833
Evliya Çelebi Mahallesi Sahil Bulvarı Elexia A Blok Kat.1 No : 6/175, No:1, 34940 Tuzla/İst.
Bahçeşehir 2. Kısım, Deniz Cad, Yenibahar Sk. No:1, 34488 Başakşehir/İst.
WhatsApp chat